Informacje o firmie

Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne AUTO SERVICE RONDO w Kaliszu to firma posiadająca ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w dziedzinie motoryzacji.

Aktualnie firma prowadzi warsztat wielomarkowy, myjnię, wulkanizację oraz parking strzeżony. Posiadamy trzynaście stanowisk naprawczych samochodów osobowych i dostawczych. Świadczymy różnego rodzaju usługi motoryzacyjne na obszarze 13.000 m2 tworzących swoiste MIASTECZKO MOTORYZACYJNE. Nie prowadzimy działalności dealerskiej, a całą swoją uwagę skupiamy na szybkim i dobrym jakościowo serwisie oraz komplementarnych usługach.

Posiadamy dwie stacje diagnostyczne. Podstawową Stację Kontroli Pojazdów oraz Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, która posiada innowacyjną linię diagnostyczną firmy CERTUS (nagrodzoną w 2014 roku Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich). Jest to najnowocześniejsza stacja w subregionie kaliskim, która daje możliwość przeprowadzania przeglądów oraz naprawy samochodów ciężarowych powyżej 3,5 t.

Od 2011 roku prowadzimy pięciostanowiskową myjnię bezdotykową firmy EHRLE, która oparta jest na technologii zwiększającej skuteczność mycia nawet uciążliwych zabrudzeń. Dodatkowo myjnia daje możliwość woskowania i nabłyszczania lakieru.

W sierpniu 2015 r. zakupiliśmy nowoczesny Mobilny Samochód Pomocy Drogowej marki IVECO dla pojazdów osobowych i dostawczych do dmc - 7 t. Umożliwia on usuniecie wielu drobnych usterek na miejscu awarii, w przypadku poważniejszych transport do serwisu.

Przeprowadzona z sukcesem restrukturyzacja naszej Firmy i wyjątkowa dbałość o naszych klientów spowodowała, że Spółka przejęła wiele istotnych kontraktów na świadczenie różnego rodzaju usług w tym także serwisu naprawczego.

Z powodzeniem podjęliśmy współpracę - wygrywając przetargi takich firm jak ENERGA, POCZTA POLSKA, ELEKTRYK, ARJAGO, AGORA dla których prowadzimy obsługę flot samochodowych. Bardzo zainteresowani jesteśmy podjęciem współpracy z innymi firmami w upowszechnianiu dobrych praktyk.